niedziela, 6 kwietnia 2008

Kokos

Tak, zrobię tu reklamę pewnego serwisu. Otóż od niedawna w Polsce działają trzy serwisy będące platformami pożyczania społecznego (social lending). Jak tylko pierwszy z nich - kokos.pl - rozpoczął działalność, założyłem w nim konto.

Przedwczoraj na mój formalny adres dotarła dziwna przesyłka. Kurierem... Dość duża - na pewno nie były to tylko papiery. Po rozmowie z mamą udało mi się ustalić, że nadawcą jest właśnie operator serwisu kokos.pl. Myślałem, że to jakaś umowa czy coś... Dzisiaj dostałem tę paczkę i jakże wielkie było moje zdziwienie, kiedy w środku znalazłem... karton soku kokosowego!

Nie potrafię jeszcze wypowiedzieć się na temat jakości usług świadczonych przez ten portal. Wiem, że stoi za nim znana i lubiana spółka BlueMedia, będąca operatorem doładowań dla telefonów pre-paid. W każdym razie - sposób reklamy, czy też tylko budowania świadomości marku - mają doskonały.

2 komentarze:

xavex pisze...

przymierzałem się do tego, ale chyba poczekam na jakieś statystyki co do spłacalności długów. Ogolnie z tego co kojarze, to tam kax mozna bylo pozyczyc komus 500zł. Zeby z tych odsetek byly jakies pieniadze trzeba by pozyczyc z 5000 zł. Najlepiej rozlozyc ostroznie po 250 zetana oferte. to daje 20 ofert. Wygląda na mnóstwo czasochłonnej roboty i oceny wiarygodnosci pozyczkobiorców.

Łucja_25 pisze...

Ja niedawno się zarejestrowałam na www.kokos.pl a przekonały mnie właśnie statystyki tego serwisu, podaje Ci link artykułu gdzie przedstawione są właśnie dotychczasowe osiągnięcia kokosa: http://biznes.panoramainternetu.pl/articles/biznes_wiadomosci/447413/ lub wejdz na statystyki kokosa https://kokos.pl/statystyki.php