sobota, 5 maja 2007

Notatka testowa

Ta notatka jest wstawiona przez program Microsoft Office Word 2007 i, ku mojemu olbrzymiemu zdziwieniu, to naprawdę działa.

Czyli rzeczywiście już jest tak, że powoli zanika różnica między oprogramowaniem lokalnym a Internetowym. Wszystko ze wszystkim się przenika. Ciekawe tylko, kiedy będę za stary, żeby się w tym wszystkim połapać. I kiedy zostanę wygryziony przez młodsze pokolenie, które będzie już pokoleniem wyłącznie Internetowym. Ale może za kilkanaście-kilkadziesiąt lat nadejdzie kolejna wersja problemu Y2K i starzy programiści znający przedpotopowe technologie znowu będą w cenie.

W każdym razie – oprogramowanie Microsoftu współpracuje dobrze z oprogramowaniem Google'a. Też fajnie.po próbie zmiany tej notaki: jednak nie jest tak dobrze, jak myślałem. Edytować notki już nie można.

Word 2007’s new Blogger support does not currently work. We are working closely with the Microsoft Word team to fix this.

Tym, co bardziej mi się nie podoba, to fakt, że
We’re still working on the compatibility issues in browsers such as Safari, Opera, etc. At this time, you’ll get best results with Firefox or Internet Explorer 6.

Brak komentarzy: